Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: @time ago
ka: @time წინ

en: 0 sec
ka: 0 წამი
