Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Item
lt: Elementas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: expired
lt: pasibaigusi

en: Defaults
lt: Numatyta

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: See bid history for this item
lt: Peržiūrėti šios prekės kainos pasiūlymus

en: You may not bid on your own items.
lt: Kelti savo prekių kainos negalima

en: <a href="@log-in">Log in</a> or <a href="@reg">register</a> to place a bid.
lt: Norėdami siūlyti kainą <a href="@log-in">prisijunkite</a> arba <a href="@reg">užsiregistruokite</a>.

en: No bids have been placed on this product.
lt: Šiai prekei nėra kainos pasiūlymų
