Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: Item
ml: ഇനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Time
ml: സമയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: 0 sec
ml: പൂജ്യം സെക്കന്റ്
