Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: 0 sec
mr: ० सेकंद
