Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Item
oc: Element

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: seconds
oc: segondas

en: @time ago
oc: i a @time

en: Product
oc: Produit

en: 0 sec
oc: 0 seg
