Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Item
pl: Element

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: (none)
pl: (brak)

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: expired
pl: przedawnione

en: Defaults
pl: Domyślne

en: seconds
pl: sekundy

en: @time ago
pl: @time temu

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Auction
pl: Aukcja

en: Product
pl: Produkt

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: 0 sec
pl: 0 sek

en: Bid increment
pl: Wartość podbicia

en: Bids must be a multiple of this increment to be accepted. If your site is using a currency which does not have subunits in circulation (JPY, KRW), this should be an integer.
pl: Wartość podbicia musi być wielokrotnością tej wartości. Jeśli używasz waluty która nie posiada wartości dziesiętnych (JPY, KRW), musisz używać wartości całkowitych.

en: Bids
pl: Licytacje

en: Place bid
pl: Licytuj
