Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Item
ro: Produs

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Defaults
ro: Implicite

en: seconds
ro: secunde

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Expired
ro: Expirat

en: Product
ro: Produs

en: 0 sec
ro: 0 secunde
