Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Item
sr: Производ

en: Name
sr: Име

en: Time
sr: Време

en: User
sr: Корисник

en: seconds
sr: секунди

en: @time ago
sr: Пре @time

en: 0 sec
sr: 0 секунди
