Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Item
te: అంశం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: 0 sec
te: 0 క్షణ
