Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Item
th: รายการ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Time
th: เวลา

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Expired
th: หมดอายุ

en: 0 sec
th: 0 วินาที
