Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Item
uk: Елемент

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: (none)
uk: (немає)

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: expired
uk: просрочене

en: Defaults
uk: Умовчання

en: seconds
uk: секунд(и)

en: @time ago
uk: @time тому

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Auction
uk: Аукціон

en: Product
uk: Товар

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: Bids
uk: Ставки

en: Starting price
uk: Початкова ціна

en: Auctions
uk: Аукціони
