Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Item
ur: شے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Name
ur: نام

en: Time
ur: وقت

en: User
ur: صارف

en: @time ago
ur: @time قبل

en: 0 sec
ur: صفر ثانیے
