Ubercart Authorize.net Payment Gateway (6.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Order @order taking place at @date
et: Tellimus @order toimub @date

en: Type: @type<br />ID: @id
et: Tüüp: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD

en: Duplicate window
et: Klooni aken
