Ubercart Authorize.net Payment Gateway (6.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Credit card payment declined: @text
tr: Kredi kartı ödemesi red edildi: @text

en: ACCEPTED
tr: ONAYLANDI

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ

en: CVV match: @cvv
tr: CVV eşleşmesi: @cvv

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
tr: Kredi kartı başarıyla işlenmiştir. Daha fazla bilgi için yönetici yorumlarına bakın.
