Ubercart Authorize.net Payment Gateway (6.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
uk: Authorize.Net: CIM-профіль створено - @id

en: Order @order taking place at @date
uk: Замовлення @order мало місце @date

en: Type: @type<br />ID: @id
uk: Тип: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: CVV match: @cvv
uk: Збіг CVV: @cvv

en: Charge amount
uk: Сума стягнення

en: Authorize amount only
uk: Уповноважити лише суму

en: Set a reference only
uk: Встановити тільки посилання

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
uk: Кредитна карта була успішно оброблений. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: Duplicate window
uk: Вікно дублювання

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
uk: Блокувати надсилання дублів трансакцій протягом зазначеного часового проміжку. За замовчуванням - 120 сек.
