Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Production
el: Παραγωγή

en: Transaction key
el: Κλειδί συναλλαγής

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Card Number:
el: Αριθμός Κάρτας:
