Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Production
ja: 運用中

en: Transaction key
ja: トランザクションキー

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: API Login ID
ja: APIログインID

en: MD5 Hash
ja: MD5ハッシュ

en: Card Type:
ja: カードタイプ：

en: Card Number:
ja: カード番号：

en: CVV:
ja: CVV番号：

en: What's the CVV?
ja: CVVとは？
