Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Expiration Date
pt: Data de expiração

en: Production
pt: Produção

en: Credit Card Type
pt: Tipo do Cartão de Crédito

en: Credit Card Number
pt: Número do Cartão de Crédito

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: Transaction type
pt: Tipo de transição

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Card Type:
pt: Tipo de Cartão:

en: Card Number:
pt: Número do Cartão:

en: Authorize only
pt: Autorizar apenas

en: Authorize and capture
pt: Autorizar e capturar
