Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Transaction key
gl: opcións de !key

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Card Type:
gl: Tipo de Tarxeta:

en: Card Number:
gl: Número de Tarxeta:

en: What's the CVV?
gl: Que é o CVV?
