Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Card Type:
th: ชนิดบัตร:

en: Card Number:
th: หมายเลขบัตร:

en: What's the CVV?
th: CVV คือ ?
