Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Production
nn: Produksjon

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Card Type:
nn: Korttype:

en: Card Number:
nn: Kortnummer:
