Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Card Type:
cy: Math o Gerdyn:

en: Card Number:
cy: Rhif y Cerdyn:
