Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Production
lv: Darba

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Customer notifications
lv: Pircēju notifikācijas

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Transaction mode used for processing orders.
lv: Kāds transakciju režīms tiks izmantots pasūtījumu apstrādei.

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?
