Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Transaction key
ru: Транзакционный ключ

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Credit Card Type
ru: Тип кредитной карты

en: Credit Card Number
ru: Номер кредитной карты

en: Currency Code
ru: Код валюты

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Customer notifications
ru: Уведомления заказчика

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Transaction mode used for processing orders.
ru: Метод платежа для оплаты счетов.

en: MD5 Hash
ru: MD5 хэш

en: Card Type:
ru: Тип карты:

en: Card Number:
ru: Номер карты:

en: What's the CVV?
ru: Что такое CVV?

en: Authorize only
ru: Только авторизовать

en: Authorize and capture
ru: Авторизовать и получить
