Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Production
sk: Produkcia

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: MD5 Hash
sk: MD5 Hash (kontrolný súčet)

en: Card Type:
sk: Typ Karty:

en: Card Number:
sk: Číslo Karty:

en: What's the CVV?
sk: Čo je to CVV?

en: Authorize only
sk: Iba autorizovať

en: Authorize and capture
sk: Autorizovať a zachytiť
