Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Production
sv: Produktion

en: Transaction key
sv: Transaktionsnyckel

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Credit Card Type
sv: Typ av kontokort

en: Credit Card Number
sv: Kontokortsnummer

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: API Login ID
sv: API för inloggnings-ID

en: Card Type:
sv: Korttyp:

en: Card Number:
sv: Kortnummer:

en: What's the CVV?
sv: Vad är CVV?

en: Authorize only
sv: Tillåt endast

en: Authorize and capture
sv: Tillåt och samla in
