Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Production
uk: Експлуатація

en: Transaction key
uk: Ключ трансакції

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Credit Card Type
uk: Тип кредитної картки

en: Credit Card Number
uk: Номер кредитної картки

en: Currency Code
uk: Код валюти

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Customer notifications
uk: Повідомлення замовника

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Transaction mode used for processing orders.
uk: Метод платежу для оплати рахунків.

en: MD5 Hash
uk: MD5-Геш

en: Card Type:
uk: Тип карти:

en: Card Number:
uk: Номер карти:

en: What's the CVV?
uk: Що таке CVV?

en: Authorize only
uk: Лише уповноваження

en: Authorize and capture
uk: Уповноважити і списати
