Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.7) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Production
nl: Productie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Credit Card Type
nl: Creditcard-type

en: Credit Card Number
nl: Credit Card-nummer

en: Currency Code
nl: Valuta Code

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Transaction mode used for processing orders.
nl: Transactie modus voor het verwerken van orders

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Card Type:
nl: Kaarttype:

en: Card Number:
nl: Kaartnummer:

en: CVV:
nl: CVC:

en: What's the CVV?
nl: Wat is CVC?

en: Authorize only
nl: Alleen autoriseren

en: Authorize and capture
nl: Autoriseren en vastleggen
