Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.8) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus
