Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.8) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Currency Code
fi: Valuutan koodi

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: API Login ID
fi: API kirjautumis ID

en: Card Type:
fi: Kortin tyyppi:

en: Card Number:
fi: Kortin numero:

en: What's the CVV?
fi: Mikä on CVV?
