Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.9) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Production
lt: Produkcija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Card Type:
lt: Kortelės Tipas:

en: Card Number:
lt: Kortelės Numeris:

en: What's the CVV?
lt: Kas tai CVV?
