Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Production
cs: Výroba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: API Login ID
cs: Přihlašovací ID k API

en: Card Type:
cs: Typ karty:

en: Card Number:
cs: Číslo karty:

en: What's the CVV?
cs: Co je to CVV?
