Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.9) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Credit Card Number
da: Kreditkortnummer

en: Currency Code
da: Valutakode

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Submit Order
da: Send ordre

en: API Login ID
da: API login ID

en: Card Type:
da: Korttype:

en: Card Number:
da: Kortnummer:

en: CVV:
da: Kontrolcifre:

en: What's the CVV?
da: Hvad er kontrolcifre?
