Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (6.x-1.9) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Transaction mode used for processing orders.
ro: Modul tranzacţiei folosite pentru prelucrarea comenzilor.

en: Card Type:
ro: Tip card:

en: Card Number:
ro: Numărul cardului:

en: Authorize only
ro: Autorizați numai

en: Authorize and capture
ro: Autorizați și capturați
