Ubercart Connector for AvaTax (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Production
uk: Експлуатація

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра
