Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Email
is: Netfang

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Georgia
is: Georgía

en: Guam
is: Gvam

en: Marshall Islands
is: Marshall eyjar

en: Northern Mariana Islands
is: Norður Maríanaeyjar

en: Palau
is: Palá

en: Puerto Rico
is: Púertó Ríkó
