Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Yes
it: Sì

en: Email
it: E-mail

en: Not found
it: Non trovato

en: American Samoa
it: Samoa americane

en: Marshall Islands
it: Isole Marshall

en: Northern Mariana Islands
it: Isole Marianne Settentrionali

en: Puerto Rico
it: Porto Rico

en: Virgin Islands
it: Isole Vergini

en: Production
it: Produzione

en: Shipping
it: Spedizione

en: Federated States of Micronesia
it: Stati Federati della Micronesia

en: New Mexico
it: Nuovo Messico

en: North Carolina
it: Carolina del Nord

en: North Dakota
it: Nord Dakota

en: South Carolina
it: Carolina del Sud

en: South Dakota
it: Sud Dakota

en: Shipping settings
it: Impostazioni spedizione
