Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: American Samoa
ka: ამერიკის სამოა

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Guam
ka: გუამი

en: Marshall Islands
ka: მარშალის კუნძულები

en: Northern Mariana Islands
ka: ჩრდილოეთი მარიანას კუნძულები

en: Palau
ka: პალაუ

en: Puerto Rico
ka: პუერტო-რიკო
