Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Guam
ps: ګوام

en: Palau
ps: پالاو

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو
