Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Email
sk: E-mail

en: Not found
sk: Nenájdené

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Production
sk: Produkcia

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Shipping settings
sk: Nastavenia doručenia

en: Billing
sk: Fakturácia
