Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Not found
ar: غير موجود

en: American Samoa
ar: ساموا الأمريكية

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guam
ar: غوام

en: Marshall Islands
ar: جزر مارشال

en: Northern Mariana Islands
ar: جزر ماريانا الشمالية

en: Palau
ar: بالاو

en: Puerto Rico
ar: بورتو ريكو
