Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Marshall Islands
bo: Marshall གླིང་ཕྲན

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།
