Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Email
cs: E-mail

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Production
cs: Výroba

en: Shipping
cs: Přeprava

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Shipping settings
cs: Nastavení přepravy
