Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ
