Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Email
he: דוא"ל

en: Not found
he: לא נמצא

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Shipping
he: משלוח

en: Shipping settings
he: הגדרות משלוח
