Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Email
hi: ईमेल

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: American Samoa
hi: अमेरिकी सामोआ

en: Georgia
hi: जॉर्जिया

en: Guam
hi: गुआम

en: Marshall Islands
hi: मार्शल द्वीप समूह

en: Northern Mariana Islands
hi: उत्तरी मारियाना द्वीप

en: Palau
hi: पलाऊ

en: Puerto Rico
hi: प्यूर्टो रिको

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: cURL
hi: कर्ल
