Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: American Samoa
ku: سەمۆوای ئەمریکا

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guam
ku: گوام

en: Marshall Islands
ku: دوورگەکانی مارشاڵ

en: Northern Mariana Islands
ku: دوورگەکانی باکووری مەریانا

en: Palau
ku: پەلاو

en: Puerto Rico
ku: پوێرتۆ ریکۆ
