Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Email
ro: email

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Marshall Islands
ro: Insulele Marshall

en: Northern Mariana Islands
ro: Insulele Mariana de nord

en: Production
ro: Producţie

en: Shipping
ro: Transport

en: Full Name
ro: Nume complet
