Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to ru translation catalogue (69 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Not found
ru: Не найдено

en: American Samoa
ru: Американское Самоа

en: Georgia
ru: Грузия

en: Guam
ru: Гуам

en: Marshall Islands
ru: Маршалловы острова

en: Northern Mariana Islands
ru: Северные Марианские острова

en: Palau
ru: Палау

en: Puerto Rico
ru: Пуэрто-Рико

en: Virgin Islands
ru: Виргинские острова

en: Shipping
ru: Доставка

en: Federated States of Micronesia
ru: Федеративные Штаты Микронезии

en: Alabama
ru: Алабама

en: Alaska
ru: Аляска

en: Arizona
ru: Аризона

en: Arkansas
ru: Арканзас

en: California
ru: Калифорния

en: Colorado
ru: Колорадо

en: Connecticut
ru: Коннектикут

en: Delaware
ru: Делавер

en: Florida
ru: Флорида

en: Hawaii
ru: Гавайи

en: Idaho
ru: Айдахо

en: Illinois
ru: Иллинойс

en: Indiana
ru: Индиана

en: Iowa
ru: Айова

en: Kansas
ru: Канзас

en: Kentucky
ru: Кентукки

en: Louisiana
ru: Луизиана

en: Maine
ru: Мэн

en: Maryland
ru: Мэриленд

en: Massachusetts
ru: Массачусетс

en: Michigan
ru: Мичиган

en: Minnesota
ru: Миннесота

en: Mississippi
ru: Миссисипи

en: Missouri
ru: Миссури

en: Montana
ru: Монтана

en: Nebraska
ru: Небраска

en: Nevada
ru: Невада

en: New Hampshire
ru: Нью-Гемпшир

en: New Jersey
ru: Нью-Джерси

en: New Mexico
ru: Нью-Мексико

en: New York
ru: Нью-Йорк

en: North Carolina
ru: Северная Каролина

en: North Dakota
ru: Северная Дакота

en: Ohio
ru: Огайо

en: Oklahoma
ru: Оклахома

en: Oregon
ru: Орегон

en: Pennsylvania
ru: Пенсильвания

en: Rhode Island
ru: Род-Айленд

en: South Carolina
ru: Южная Каролина

en: South Dakota
ru: Южная Дакота

en: Tennessee
ru: Теннесси

en: Texas
ru: Техас

en: Utah
ru: Юта

en: Vermont
ru: Вермонт

en: Virginia
ru: Виргиния

en: Washington
ru: Вашингтон

en: West Virginia
ru: Западная Виргиния

en: Wisconsin
ru: Висконсин

en: Wyoming
ru: Вайоминг

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Shipping settings
ru: Настройки доставки

en: District Of Columbia
ru: Округ Колумбия

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Billing
ru: Счет
