Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: American Samoa
ta: அமெரிக்கன் சம்பா

en: Georgia
ta: ஜோர்ஜியா

en: Guam
ta: குவாம்

en: Marshall Islands
ta: மார்ஷல் தீவுகள்

en: Northern Mariana Islands
ta: வடக்கு மரியானா தீவுகள்

en: Palau
ta: பலாவு

en: Puerto Rico
ta: போர்டோ ரிக்கோ
